Biała łazienka w kilku wydaniach

Łazienka to jedno z pomieszczeń, które najwięcej kosztuje w trakcie remontu. Warto w nią zainwestować, bo to miejsce, w którym nie tylko będziesz się relaksować w trakcie kąpieli, ale i będą z niego korzystać Twoi goście. Bardzo dobrym kolorem do nowoczesnej łazienki jest biel. Wbrew pozorom, jeśli wybierzesz dobre materiały, utrzymanie czystości wcale nie będzie trudne.

Do małej i dużej łazienki

Kolor biały optycznie powiększy małą łazienkę, stąd polecany jest do małych, blokowych łazienek. Ponadto biel rozjaśnia łazienkę, co ma duże znaczenie w przypadku toalet bez okien. Będzie też dobrym wyborem w dużych, domowych łazienkach, podkreślając nowoczesny, minimalistyczny styl. Biel kojarzy się z czystością i higieną, i to drugi powód, dla którego doskonale sprawdza się ten kolor przy aranżacji toalety. Biel doskonale komponuje się z drewnem oraz różnymi dodatkami, możesz również łączyć ją z innymi kolorami. W ostatnim czasie panuje moda na łączenie bieli z szarością i czernią.

W różnych stylach

Jeśli cenisz prostotę, chłód i minimalizm to idealnym rozwiązaniem będzie łazienka w stylu skandynawskim. Biel najczęściej łączona jest z drewnem, wnętrze jest proste i wyraziste. Przykład łazienki w stylu skandynawskim:

Łazienka w stylu skandynawskim

Źródło: http://decoracion.facilisimo.com/

Inną propozycją jest biała łazienka w stylu retro. Dzięki cukierkowym dodatkom, wnętrze jest urocze i posiada swój niepowtarzalny klimat. Przykładowa aranżacja:

łazienka w stylu retro

Źródło: http://suntown.com.ua/

Biało-czarna łazienka– propozycja dla nowoczesnych, lubiących tego typu połączenia. Przykład aranżacji:

Łazienka biało-czarna

Źródło: http://www.budownictwo.org/

Jeśli masz białą łazienkę i zastanawiasz się jak ją unowocześnić, to dodaj kilka pomarańczowych dodatków. To ją ożywi i stworzy ciepłą, oryginalną przestrzeń.

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.