Biznes w domu w dresach czy wyjściowo?

Zawód freelancera staje się coraz bardziej popularny. Wiele z nas, z uwagi na wygodę, macierzyństwo czy z innych powodów decyduje się na prowadzenie małego biznesu w domowym zaciszu. Biznes w domu nie wymaga od kobiety tego, że musi nienagannie wyglądać każdego dnia. Czy jednak praca w dresie nie wpływa na to, że kobieta nieco zaniedbuje tę sferę?

Wygodnie i gustownie

Biznes w domu.

Źródło: excite.co.jp.

Biznes w domu to nie powód, by pracować w dresach czy też pidżamie. Warto oddzielić czas poświęcony pracy, od tego przeznaczonego na obowiązki domowe i dla rodziny. Nie musisz wydawać majątku na ubrania, ale koniecznie pomyśl o wygodnym a zarazem modnym wyglądzie na co dzień. Gdy zapuka ktoś do drzwi nie musisz wstydzić się wyciągniętej bluzki czy dziurawych leginsów.

To jak się ubieramy ma wpływ na samopoczucie

Lepiej będzie Ci się prowadziło biznes w domu w modnym wydaniu. Wcale nie musisz rezygnować z leginsów czy luźnej bluzki, ale zadbaj o to, by były na czasie. Dobrze ubrana będziesz czuła się lepiej, a lepsze samopoczucie przekłada się na wydajniejszą pracę. 

Nie mam co na siebie włożyć bo prowadzę biznes w domu

Praca w domu.

Źródło: freelancerzy.pl.

Kobiety, które prowadzą biznes w domu często narzekają, że nie mają co na siebie włożyć. Najczęściej ich wyjścia ograniczają się do zakupów czy szybkiej kawy z koleżankami. Biznes w domu rozleniwia w kwestii mody, dlatego gdy pojawia się chęć wyjścia gdzieś, spotkanie służbowe czy nawet impreza to pojawia się pytanie: w co się ubrać?! W szafie wieje nudą i pustką, bo Ty zajęta pracą i domem, zapominasz gdzieś o sobie.

Pracując w domu, też warto zadbać każdego dnia o modny, a zarazem wygodny strój. Bo po latach okazuje się, że gdzieś tam w tej codzienności zatraciła się kobiecość. A zastępuje ją frustracja, zmęczenie, depresja.

Źródło głównego obrazka: cskji.com.

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.