Bóle menstruacyjne- jakie tabletki pomagają?

Swoją drogą jestem ciekawa jak z bólami menstruacyjnymi, silny bólami dodam, radziły sobie nasze babcie? Moja babcia opowiadała mi kiedyś, że pomagały jej zioła. Mięta, rumianek i ciepła herbata z sokiem malinowym. W tym czasie zawsze moja babcia i mama stosowały lekkostrawną dietę. A mnie się wówczas chce najbardziej jeść;o

Tabletki, które nie działają

Bóle menstruacyjne.

Źródło: Znaleziono na skinnymom.com

Powszechne tabletki przeciwbólowe nie przyniosą Ci ulgi w bólach menstruacyjnych. Uśmierzają ból, ale nie usuwają go. Kiedy nie mam pod ręką odpowiednich tabletek, to dwie tabletki przeciwbólowe przynoszą ulgę dopiero po kilkunastu minutach, ale bóle menstruacyjne szybko wracają. Są ratunkiem, gdy rzeczywiście nie mamy odpowiednich tabletek, ale trzeba liczyć się z tym, że nie przyniosą całkowitej ulgi.

Tabletki rozkurczowe, które działają na bóle menstruacyjne

Tabletki.

Źródło: naszkraj.info

Każda kobieta, która w ciężkie dni, nie jest w stanie podnieść się z łóżka ze względu na silne bóle menstruacyjne, powinna mieć w swojej apteczce sprawdzone tabletki rozkurczowe. Działają one na przyczynę bólu, czyli skurcz mięśni. Ulga, jeśli wybierzesz dobre leki, przychodzi bardzo szybko. Bóle menstruacyjne mijają już po jednej tabletce i znacznie dłużej możesz funkcjonować normalnie. Zwykłe leki tylko na chwilę uśmierzają ból, a tabletki rozkurczowe pomagają się go pozbyć. Rzecz jasna jeśli cierpisz w te dni bardzo, to jedna tabletka nie wystarczy, ale jedna na kilka godzin już tak.

Gdy czujesz już, że nadchodzi punkt kulminacyjny i bóle menstruacyjne przybierają na sile, weź tabletkę rozkurczową, unikniesz cierpienia. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tego jak przeżyć ten czas zajrzyj tutaj.

Źródło głównego obrazka: http://www.telemundochicago.com.

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.