Czy Claritine pomaga na alergię jesienną?

ClaritineMoże się wydawać, że w chwili, kiedy temperatura za oknem spada, a większość kwiatów przestaje pylić, znikają także reakcje alergiczne. Nic bardziej mylnego. Na jesieni pylą m.in. chwasty, które mogą dać się we znaki wszystkim alergikom. Czy lek Claritine jest też dla nich?

Kolejną rzeczą, która może przeszkadzać w życiu alergikom, jest ambrozja. I choć tak kwitnie jeszcze w sierpniu, to jej alergeny mogą znajdować się w powietrzu, aż do końca października. Tak więc zmiana pory roku nie jest równoznaczna z tym, że nie może występować alergia.

Claritine – na całoroczną alergię

Istnieją na szczęście leki, które poradzą sobie z objawami alergii. Jednym z nich jest Claritine, który występuje w tabletkach lub kroplach. Jego stosowanie może zniwelować takie objawy, jak katar alergiczny, swędzenie czy łzawienie oczu. Oczywiście przed jego zastosowaniem, warto udać się do lekarza, bo może się okazać, że pojawiające się objawy nie oznaczają alergii, ale są innego rodzaju chorobą. A tego lekceważyć nie wolno.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Claritine

Claritine

Claritine

Autor: Redakcja

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.