Dobry fotograf ślubny nie obroni się samymi zdjęciami

Zdjęcia ślubne.

Źródło: bridalguide.com.

Narzekasz, że nie możesz znaleźć klientów, a u konkurencji terminy odległe? Dobre zdjęcia to pierwszy krok, reklama, zachęta do nawiązania kontaktu, rozmowy. Jednak to nie wszystko, bo klient, któremu podobały się zdjęcia już nie zadzwonił. Dobry fotograf kończy spotkanie z klientem ustaleniem warunków współpracy i podpisaniem umowy. 

Dobry fotograf jest na bieżąco z trendami

Ciągle się uczy, poszukuje ujęcia idealnego. To kursy i szkolenia nie pozwalają mu popaść w rutynę i monotonię. Spójrz na swoje portfolio czy nie masz wrażenia, że brak w nim świeżości? Wiesz jak skusić młodą parę, by Tobie powierzyła ujęcie najważniejszych chwil? Dobry fotograf ślubny, bez względu na staż pracy i doświadczenie co jakiś czas spotyka się z profesjonalistami z branży. Poznaje nowe techniki, zdobywa cenne informacje, uczy się sztuki konwersacji z klientem- jak sprzedać siebie. 

Ująć ten właściwy moment

Ująć moment.

Źródło: akademianikona.pl.

Fotografia ślubna jest niezwykle trudna, dlatego nie ma mowy o tym, że fotograf będzie z przypadku. Klienci zwracają bardzo dużą uwagę  na warsztat i umiejętności, świeżość, pomysłowość, kreatywność. A bodźcem do poszukiwania czegoś nowego są szkolenia, które odbywają się w mniejszych czy większych miastach, kurs fotografii we Wrocławiu, Warszawie czy Krakowie znajdziesz bez problemu. Szkolenia trwają zazwyczaj dwa dni i organizowane są w tygodniu. Podczas kursów poznasz innych kolegów po fachu, a wymiana doświadczeń, to cenna lekcja życia na przyszłość.

Dobry fotograf radzi sobie również ze stresem, jak nad nim zapanować? Dowiesz się na szkoleniach.

Źródło głównego obrazka: spidersweb.pl.

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.