Dziurawe, przedarte dżinsy wciąż na topie

Nie wiem jak Wy, ale ja od czasów podstawówki uwielbiam dziurawe, poprzecierane dżinsy. Rzadziej decydowałam się na ozdoby, w stylu ćwieki, czy rozjaśnienia. Zawsze gdzieś tam na kolanie próbowałam wyskubać dziurę, a później się tylko powiększała. Tak mi zostało do dziś. Moje ostatnie poprzedzierane dżinsy, były już tak podarte, że ciotka od mojego męża, za każdym razem jak tylko go spotkała, mówiła mu: ‚kup tej żonie wreszcie porządne spodnie!’. Z żalem serca musiałam je wyrzucić;/

Wygodne, z charakterem, na różne okazje

Takie właśnie są poprzedzierane dżinsy. Do sklepu, do pubu, na imprezę, do znajomych, do kina, na spacer. Nie wymagają zbytniego wysiłku, bo wystarczy stonowana góra i tenisówki, by dobrze wyglądać. Im bardziej dżinsy zwracają uwagę, tym góra powinna być bardziej stonowana- prosty fason, delikatna kolorystyka. Do kina czy do znajomych zakładam bardziej elegancką bluzkę i szpilki. Świetna stylizacja, szczególnie na wiosnę, lato i jesień.

dżinsy

Źródło: longislandprep.tumblr.com

Do pracy nie wypada

Choć jeśli pracujesz w sklepie z ubraniami czy na infolinii, gdzie nie masz kontaktu z klientami, to wszystko zależy od Twojego przełożonego i jego wymagań co do Twojego ubioru. W pracy, gdzie masz kontakt z klientem nie wypada założyć dziurawych dżinsów, gdyż stosunek do nich jest zróżnicowany. Szczególnie niechętnie patrzą na nie osoby starsze, co wiem po członkach mojej rodziny. Więc jak wybieram się do rodziców na obiad, nigdy ich nie zakładam, by nie podnosić im ciśnienia;)

Stare, podarte i jeszcze takie drogie!

To fakt, w ostatnim czasie spędziłam sporo czasu w sklepach by znaleźć nowe, dziurawe dżinsy. Ponieważ jestem oszczędna, stwierdziłam, że nie wydam na nie więcej niż 100 zł. Chodzenie po sklepach i przeglądanie sieci opłacało się, w końcu znalazłam takie jak chciałam za 60 zł:)

Dziury w dżinsach można zrobić samemu. Jeśli masz w szafie spodnie, które się przecierają, lekko straciły kolor, to nadal możesz je wykorzystać, ale o tym następnym razem.

Źródło głównego obrazka: http://modadigest.com

 

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.