Ekskluzywne marki – gdzie szukać?

stylCzego potrzeba, by wyglądać szykownie? Dużej ilości pieniędzy, a może karty kredytowej, która pozwoli nam na zaciągnięcie dużego kredytu? Na szczęście żadne z powyższych. Czasem jedyne czego potrzeba, to odrobina wyczucia, a ekskluzywne marki za nieduże pieniądze znajdziemy bliżej, niż moglibyśmy sądzić.

Kluczowym elementem, który buduje nasz styl jest to, czego jeszcze przed paroma laty trudno było szukać na ulicach. Chodzi bowiem o skromność. Do tej pory elegancja często mylona była z przesytem. Im więcej dodatków, biżuterii czy nawet warstw ubrań, uważane było za coś, co jest synonimem klasy i co ważniejsze, pieniądza. Owszem, trudno oczekiwać, żeby ekskluzywne marki kosztowały grosze, ale należy pamiętać, że przesadzanie w czymkolwiek, jest dużym błędem.

styl

Jak to można rozumieć? Otóż wybierając kreację warto kierować się przede wszystkim umiarem. Im mniej wyszukanych, przesadzonych dodatków, tym większa szansa, że nasz strój będzie tylko i wyłącznie karykaturą dobrego stylu. Co jest więc najlepszym rozwiązaniem? Umiar, ale z odpowiednim wyczuciem, który pozwoli nam na to, by nasza kreacja była czymś więcej, niż tylko świecącą z oddala metką.

Ekskluzywne marki – gdzie je znaleźć?

Marki, które są największe i najpopularniejsze, od lat stawiają właśnie na prostotę. Żeby nie zbankrutować, możemy skorzystać z wyprzedaży sezonowych. Te zazwyczaj pojawiają się w sklepach w każdym sezonie, nawet w zimie. Mądrym rozwiązaniem jest także kupowanie eleganckich marek wtedy, kiedy ich nie potrzebujemy. Co to oznacza? To, że „mała czarna” z której użytek zrobimy dopiero w letni, ciepły wieczór, w naszej szafie znalazła się… na zimę. Bardzo często poza sezonem będziemy w stanie kupić ubrania po znacznie niższej cenie, niż w inne miesiące. Warto także odwiedzać sklepy i galerie, które mają na swoim terenie właśnie elegancki marki. Tych na terenie całej Polski jest naprawdę dużo, szczególnie w większych miastach.

Autor: Redakcja

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.