Ekspres w domowym zaciszu

kawaCo jest najlepszym początkiem dnia? Wszystko zależy oczywiście od osobistych preferencji, ale zapewne większość osób powie, że dzień najlepiej zacząć od kubka gorącej, parującej kawy.

W ciągu zwykłego tygodnia pracy ciężko wygospodarować rano te kilka chwil, które sprawią, że będziemy w stanie przygotować w domu kawę. Nie każdy ma ochotę wstawać z ciepłego łóżka kilka minut wcześniej, żeby przygotować napój. Owszem, można nastawić kawiarkę i w czasie zaparzania wybrać się na poranną toaletę, ale jest to mimo wszystko odrobinę skomplikowane rozwiązanie. Wszak nastawiając cokolwiek „na gaz” czy nawet na kuchenkę elektryczną, warto mieć urządzenie „na oku”.

Rozwiązaniem jest zakup ekspresu. Tutaj wybór sprzętów jest po prostu przeogromny. Dlatego warto zastanowić się, co będzie odpowiedniejsze do mieszkania. Zarówno pod względem wizualnym, jak i takim jaką kawę lubimy. Można zakupić jeden z modeli ekspresu krups. Sprzęty charakteryzują się tym, że są wyjątkowo łatwe oraz intuicyjne w obsłudze. W zależności od wybranego modelu można znaleźć rozwiązania oparte tylko na jednym przycisku. Jak to działa?

kawa

To chyba jedno z najbardziej intuicyjnych rozwiązań, które można spotkać w expresach krups. Chodzi o to, że przygotowanie kawy odbywa się tylko przy użyciu jednego, centralnego przycisku w expresie. Wszystkie instrukcje wyświetlają się na ekranie LCD, a to oznacza, że nie da się źle przygotować kawy. Można także znaleźć model ekspresu krups na kapsułki. To zdecydowanie łatwiejsze rozwiązanie, bo do przygotowania porannej kawy wystarczy tylko skorzystać z przygotowanej kapsułki, która ląduje w ekspresie. Kilka minut i przed wyjściem do pracy można delektować się aromatycznym napojem.

Jak widać, bez problemu można przygotować w domu poranną kawę. Nawet wtedy, gdy będzie się w biegu. Za to w weekend, gdy czasu jest więcej, ekspres krups będzie idealnym dopełnieniem.

Autor: Redakcja

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.