Ekspres kapsułkowy- nie tylko dla zabieganych

Ekspres kapsułkowy to wygoda i szybka kawa, dokładnie taka, jaką lubisz. Bez czekania, spieniania mleka, zastanawiania się co i jak połączyć. Wystarczy ekspres do kawy na kapsułki i kawa w kapsułkach. 

Dopasuj go do wnętrza kuchni

Ekspres kapsułkowy.

Źródło: vivakoffie.nl.

Ekspres kapsułkowy to nowoczesne urządzenie, które jest nie tylko wygodne, ale idealnie uzupełni wnętrze nowoczesnej kuchni. Ekspresy kapsułkowe dostępne są w różnych stylach, kolorystyce, dlatego raczej nie powinno być problemu z doborem do stylu, w jakim utrzymana jest kuchnia. Ekspres do kawy na kapsułki jest tani, w porównaniu z innymi ekspresami, łatwy w obsłudze, prosty w utrzymaniu czystości i pozwala wyczarować różne rodzaje aromatycznej kawy. Urządzenie nie tylko dla zabieganych, ale i dla smakoszy oraz lubiących oryginalne sprzęty.

Jak wybrać ekspres kapsułkowy?

Podobnie jak w przypadku innych rodzajów ekspresów do kawy, należy zwrócić uwagę na pojemność zbiornika na wodę. Istotne znaczenie ma ciśnienie. Im jest ono większe, tym kawa jest mocniejsza i bardziej aromatyczna. Wśród ekspresów kapsułkowych zarówno te z niskim ciśnieniem jak i wysokim, co nie oznacza, że te drugie są droższe. Warto również sprawdzić czy ma dodatkowe funkcje, takie jak: filtrowanie wody, automatyczne odkamienianie i czyszczenie, wybór rozmiaru kawy.

Nie musisz znać się na kawie

Kawa.

Źródło: kitchenmag.ru.

By pić o poranku smaczną latte, bezkofeinową, cappucino czy machiatto, wcale nie musisz znać tajników przygotowania poszczególnych kaw. Wystarczą właściwe kapsułki, by cieszyć się aromatyczną kawą, zaparzoną w kilka chwil. Ekspres kapsułkowy to wygodne i komfortowe urządzenie, dzięki któremu można cieszyć się różnymi smakami kawy.

Źródło głównego obrazka: coffee.stackexchange.com.

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.