Fenomen Angry Birds, czyli o tym dlaczego tak lubimy gry?

Wściekłe ptaki to coś więcej niż tylko gra. Wykracza ona poza rzeczywistość smartfonów oraz tabletów. Ptaki są bohaterami filmów animowanych, książek, są atrakcją w miejscach rozrywki, a w pokojach dzieci goszczą ich maskotki. Gry na telefon są częścią pop kultury, każdego dnia miliony ludzi na świecie korzysta z tej rozrywki.

Adrenalina i chęć osiągnięcia szczytu

Angry Birds to jedna z najchętniej ściąganych gier na telefon na świecie. Fenomen wściekłych ptaków wynika z połączenia dobrej grafiki, zabawnego stylu z wciągającą rozrywką. Z każdym poziomem chcemy więcej i więcej. Gra wymaga zręczności, myślenia, wyczucia i spostrzegawczości. Jednym słowem to świetna zabawa dla ludzi w różnym wieku. Niejednokrotnie zdarzyło mi się, że straciłam poczucie czasu siedząc z tabletem w dłoni i denerwując się, że nie mogę przejść do kolejnego poziomu. Gry dostarczają pozytywnych emocji, pomagają rozładować stres, relaksują i przenoszą do innego świata, pewnie dlatego tak je lubimy. Świetnie sprawdzają się w trakcie podróży, ale i w zimowy wieczór spędzany w domu. Angry Birds to również dobry wybór jeśli chodzi o gry dla dzieci, gdyż uczy logicznego myślenia i pozwala ćwiczyć precyzję.

Darmowe nowości

Angry Birds Star Wars II ma nowe poziomy i to całkowicie za darmo. Aktualizacja to kolejne 32 poziomy, które dostarczą wielu emocji. A jeśli jeszcze nie masz Angry Birds Star Wars II, to warto ściągnąć, bo tu mamy możliwość po raz pierwszy stanąć po ciemnej stronie, czyli zielonych świń.

Więcej nowości ze świata gier na telefon znajdziesz tutaj.

Źródło głównego obrazka: http://www.royalwallpaper.biz

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.