Forum Alior Bank – dobre praktyki, które warto znać

współpraca

Forum Alior Bank

Kiedy myślimy o banku, zaczynamy zastanawiać się na tym, czy korzystając z jego usług, możemy liczyć na zrozumienie ze strony pracowników. Często więc zanim przystąpimy do któregokolwiek z banków, przechodzimy przez długi proces decyzyjny. W przypadku jednego z banków ten proces powinien przebiegać teraz łatwiej. Wystarczy tylko wiedzieć, czym jest forum Alior Bank.

„Forum” kojarzone jest jako słowo, które odnosi się do internetowej strony, gdzie użytkownicy wymieniają się uwagami oraz komentarzami na dany temat. Jednak słowo „forum” ma także inne znaczenia, a w przypadku instytucji biznesowych, nawet ważniejsze. Dotyczyć może ono bowiem spotkania, na którym omawiane są ważne wydarzania oraz osiągnięcia, a w tym przypadku Alior Bank ma się czym pochwalić.

Forum Alior Bank

Forum Alior Bank, bo tak w skrócie można opisać wyróżnienie dla instytucji, zostało opisane w corocznym Raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu. To ogromne wydarzenie, bo pokazuje, jak ważną rolę może odgrywać bankowość, a tym samym instytucja banku, w codziennym życiu. Dodatkowo, to jedyna w swoim rodzaju publikacja, gdzie można przeczytać o „Dobrych praktykach”. Mówimy tutaj o zdarzeniach oraz akcjach wpływających między innymi na rozwój społeczności lokalnej czy samej ochrony środowiska. W przypadku Alior Bank, instytucja została zauważona aż czterokrotnie za to, co zrobiła dla swoich klientów oraz ich bliskich, ale także i dla osób nie posiadających w banku żadnych usług.

Współpraca

Współpraca

Alior Bank został doceniony za następujące akcje charytatywne oraz filantropijne. Wśród nich „Inicjatywa Świąteczna”, „Paka dla zwierzaka”, „Zaczytana Akademia” oraz „Podziel się książką”. Już same nazwy wydarzeń pokazują, że forum Alior Bank to coś w pełni zasłużonego. Aktywna promocja czytelnictwa, a szczególnie wśród dzieci i młodzieży, zbieranie karmy oraz tworzenie legowisk dla zwierząt ze schronisk czy spotkania z niepełnosprawnymi w ramach świątecznej akcji. To wszystko zasługuje nie tylko na pochwałę, ale przede wszystkim na szacunek. Ten później przekłada się na usługi bankowe o czym może powiedzieć każdy, kto skorzystał z oferty Alior Bank.

Autor: Redakcja

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.