Iwostin – krem nawilżający

kremKrem nawilżający to niestety już obowiązkowy preparat, który powinien znajdować się w każdej łazienkowej szafce. Dlaczego? Niestety, ale nasza skóra potrzebuje czasem czegoś, co będzie dla niej naturalnym wspomagaczem. I takim może być Iwostin.

Wiotczejąca i wysuszona skóra to problem, z którym boryka się coraz więcej osób. Ta przypadłość może być spowodowana jakością powietrza, ale także przez stosowanie kosmetyków. Nieodpowiednie ich dobranie może prowadzić do pozbawienia warstwy ochronnej, która składa się z lipidów. Krem nawilżający, odpowiednio dobrany, ma duże szanse na to, żeby zniwelować powstały już problem.

Krem nawilżający

Jednym z kremów nawilżających, które mogą wpłynąć pozytywnie na skórę będzie Iwostin. Wzmacnia on odporność, a na samej powierzchni skóry zostawia warstwę ochronną, która będzie zabezpieczała przed działaniem czynników zewnętrznych.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

krem

skóra

nogi

Autor: Redakcja

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.