Jak dbać o miejsca intymne korzystając z basenów? – Żele pielęgnacyjne

Coraz więcej kobiet spędza czas aktywnie. Bieganie, pływanie, aerobik czy taniec stanowią obecnie popularne formy aktywności. Czas spędzany na basenie czy w aquaparku to przyjemność, świetna zabawa, a przy tym tracimy zbędne kilogramy. Osobiście uwielbiam wodę, gdy tylko mogę chodzę na basem, latem odkryty, a wakacje tylko nad morzem.

Czystość pierwsza klasa?

Basen, basenowi nie równy, ale czasem nie mamy zwyczajnie wyboru, bo w okolicy tylko jedno kąpielisko… Jeśli już mamy wybór, to przyjrzyjmy się bliżej basenom i ich czystości. Z basenu dziennie korzystać może nawet kilkadziesiąt osób, o aquaparku już nie wspomnę. Czają się tam miliony różnych bakterii, bo czy każdy dba o higienę? Szczególnie zwracaj uwagę na krzesła oraz ławki, jeśli są wilgotne to mogą się na nich czaić niebezpieczne patogeny.

Higiena intymna to podstawa!

Do higieny miejsc intymnych należy używać odpowiednich kosmetyków każdego dnia, chroni to przed infekcjami, na basenach, kąpieliskach otwartych i w codziennym życiu. Dobrze w codziennej pielęgnacji sprawdzają się żele do higieny intymnej Vagisil. Stanowią wyrób medyczny, który pielęgnuje i chroni przed infekcjami miejsca intymne. Żele do pielęgnacji intymnej powinny mieć odpowiednie ph, dlatego nie każde spełniają swoją rolę. Żele Vagisil przywracają naturalne ph. Ponadto chlorowana woda wysusza śluzówkę. Żele Vagisil łagodzą podrażnienia i delikatnie nawilżają, szybko czujesz ulgę, gdy piecze i boli. Ich zaletą jest naturalny skład, bez hormonów, tłuszczu, oleju, substancji zapachowych i barwników. Dodatkowo do codziennej pielęgnacji możesz włączyć inne produkty, typu płyn do higieny intymnej, dzięki czemu unikniesz wielu infekcji.

Wszystkie informacje na temat wspomnianych kosmetyków znajdziesz na: http://www.my-vagisil.pl/10-0-Vagisil-Hydro-Gel.html

Źródło głównego obrazka: http://www.stylen.pl

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.