Jak dobrać kolczyki do kształtu twarzy?

Kupując kolczyki często kierujemy się trendami, tym co modne w danym sezonie. A ja Was dziś będę zachęcać do kupowania kolczyków pasujących do kształtu twarzy. Kilka różnych rodzajów i będziesz gotowa na każde wyjście, a twarz będzie ładnie podkreślona.

Kolczyki koła.

Źródło: pl.pinterest.com.

Kolczyki dla twarzy owalnej

Panie, które mają taki kształt twarzy mogą uważać się za szczęśliwe. Pasuje praktycznie każdy rodzaj kolczyków, możesz wybierać, przebierać w kształtach. Jeśli twarz jest bardzo wydłużona, optycznie skrócą ją modne nieustannie duże koła i to one powinny jak najszybciej znaleźć się wśród biżuterii.

Twarz okrągła

Przy twarzy okrągłej kolczyki w kształcie kół tylko ją poszerzą. Wybieraj długie, proste kolczyki. Świetnie sprawdzą się kolczyki typu łańcuszki, a także typu miotełki, czyli wąskie u góry i rozszerzające ku dołowi. Dobrze będziesz wyglądać w kolczykach w kształcie kwadratu bądź trójkąta.

Kolczyki.

Źródło: pl.pinterest.com.

Twarz trójkątna

Podobnie jak przy twarzy okrągłej, dobrym wyborem będą miotełki. Unikaj kolczyków szerszych u góry, a zwężających się ku dołowi, nie będziesz w nich wyglądać najlepiej. Nie mogą być również za długie. Przy okrągłych wzorach wybieraj te, które mają dodatkowo poziome linie. 

Twarz kwadratowa

Mocno zarysowane rysy twarzy złagodzą koliste kolczyki, elipsy, łezki. Zrezygnuj z kolczyków o kanciastych kształtach. Na co dzień sprawdzą się małe, delikatne wkręty. 

Poszukiwanie kolczyków idealnych do kształtu twarzy, może zająć nieco czasu. Pomocny będzie sklep internetowy z biżuterią, na spokojnie przejrzysz co nowego i co można z tego dopasować do siebie. 

Źródło głównego obrazka: pl.pinterest.com.

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.