Marzy Ci się tatuaż?- Zrób tak, by nie żałować!

Tatuaże.

Źródło: Znaleziono na theexcellentgirls.tumblr.com.

Moda na tatuowanie ciała nie przemija, wręcz przeciwnie, przybywa profesjonalnych miejsc, świetnych specjalistów i chętnych w różnym wieku. Niestety tatuaż nie zawsze spełnia oczekiwania, a co gorsze może się znudzić. Jak tego nie żałować?

Nie przemyślałam tego…

I zaczyna się problem. Miała być super ozdoba, pamiątka, coś oryginalnego, wyróżniającego, ale okazuje się po kilku miesiącach, latach, że to kicz. Co ja sobie wytatuowałam;/ Zanim zdecydujesz się na jakikolwiek wzór, przemyśl tę kwestię sto razy. Gdy jest to dla Ciebie coś ważnego, bliskiego, symbol, to jest mniejsze prawdopodobieństwo, że tatuaż Ci się znudzi. Jeśli jest kwestią przypadku, bo to jest teraz w modzie, to licz się z tym, że za parę lat niekoniecznie będzie nadal zachwycało. Na nieprzemyślany tatuaż są dwa sposoby, jeden z nich to stworzenie z niego czegoś nowego, a inny to usunięcie. Tatuaż nie jest łatwy do usunięcia, więc robiąc go, miej na uwadze, że będziesz go mieć w wieku 60, 70 i 80 lat. 

Tatuaż wyłącznie w salonie z polecenia

Tatuaż.

Źródło: brit.co.

Najlepszym źródłem informacji są ludzie. Robiąc tatuaż, zasięgnij porad znajomych, przyjaciół, którzy korzystali z usług różnych tatuażystów. Na pierwszy rzut oka studio może wyglądać super, ale tatuażyście brak umiejętności i co wtedy? Salon z przypadku, to najgorsze co możesz zrobić. Na znalezienie dobrego tatuatora poświeć tydzień, dwa, a jeśli trzeba to nawet więcej. Pamiętaj, że to co stworzy tatuator zostanie z Tobą na całe życie, więc poznaj go lepiej!

Dobrze przemyślany tatuaż będzie zdobił ciało, a dla Ciebie będzie pewnego rodzaju symbolem. 

Źródło głównego obrazka: ryanjacobsmith.tumblr.com.

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.