Jak odważyć się na bycie kobietą- stylista, czarodziej…

Dżinsy, w tym samym fasonie, bluzki, wszystkie w podobnej kolorystyce, włosy gładko uczesane w kucyk i delikatny makijaż. I każdego ranka ten sam problem, nie mam się w co ubrać:O A jak już skompletuję strój, to i tak wszystkie inne kobiety na ulicy są piękniejsze, modniejsze, lepiej ubrane. Ileż z nas tak myśli, ale wciąż stoi w miejscu, boi się zmian, boi się zrobić pierwszy krok.

Kobieta

Źródło: http://www.dailyintrend.com/

Metamorfoza za mną

Kiedyś rzeczywiście miałam problem z kobiecością, z tym aby właściwie podkreślić swoje atuty i zakryć mankamenty. Kilka lat temu poznałam wspaniałego człowieka, wówczas jeszcze studenta, ale już świetnego stylistę. Dzięki niemu zaczęłam eksperymentować z modą, stałam się odważniejsza. Zaczęłam nosić ubrania, na które wcześniej bym się nie zdecydowała. Dziś jestem mu bardzo wdzięczna;) Dobry stylista to prawdziwy czarodziej, w jeden dzień zmieni Twój wygląd tak, że nie będziesz chciała odejść od lustra. Najtrudniejszy jest ten pierwszy krok, telefon, rozmowa, przełamanie siebie. Moja znajoma obawia się opinii rodziny, innych znajomych, tkwiąc od lat w tym samym punkcie. Wymówką nie jest już cena za usługi, bo styliści dostosowują stawki do klientów, ich portfeli. Godzinne zakupy z prywatnym doradcą zrobimy już od 100 zł.

Naturalna, kobieca, piękna

Każda z nas jest piękna, czasem jednak to piękno jest głęboko skrywane, za źle dobranymi fasonami i nieodpowiednią kolorystyką. Zazwyczaj nim dojdzie do zakupów ze stylistą, jest spotkanie, na którym stylista poznaje klienta, jego upodobania i styl. Określa typ sylwetki, wykonuje analizę kolorystyczną, uświadamia nam mocne i słabe punkty. Stylista dobierze ubrania takie, w których będziesz się dobrze czuła i w pracy, i na imprezie. Podpowie jaki makijaż jest odpowiedni do Twojego typu urody oraz jakie fryzury Ci pasują. Porady stylisty wskażą Ci w jaki sposób dobierać ubrania w przyszłości, czym się kierować, a czego absolutnie unikać.

Dla mnie dobry stylista to czarodziej, w jeden dzień odmienia życie kobiety. To nie tylko zmiana garderoby, to zmiana myślenia o sobie.

Źródło głównego obrazka: http://ru.delfi.lt.

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.