Jak właściwie używać lakier do włosów?

Lakier do włosów to jeden z kosmetyków, który znajdziemy w łazience każdej kobiety. Osobiście lakieru używam w niewielkich ilościach na co dzień, ale jest niezbędny zarówno dla kobiet, które mają cienkie włosy, gęste czy loki. Dzięki niemu można ujarzmić nawet najbardziej nieposkromione włosy.

Krótkie, gładkie fryzury

Gładka fryzura.

Źródło: http://www.mezizenami.cz.

Bardzo wygodne i modne fryzury w ostatnim czasie. Niestety nie dla wszystkich kobiet, bo ja z pewnością wyglądałabym śmiesznie, więc pozostanę przy swoich półdługich włosach. Panie o krótkich włosach koniecznie muszą zadbać o dobry lakier do włosów (http://www.hebe.pl/piekno/wlosy/stylizacja). By stworzyć elegancką, nowoczesną fryzurę wystarczy rozpylić lakier na dłoni, a następnie przejechać dłonią po włosach od nasady. Dzięki temu uzyskamy gładką, idealną fryzurę w krótką chwilę.

Więcej objętości- wystarczy lakier do włosów u nasady

Włosy cienkie to zmora wielu kobiet. Poszukiwanie sposobu na dodanie im objętości, marnuje cenny czas. Zapomnij o tapirowaniu, bo wygląda to wręcz komicznie. Przyda się dobry lakier. Wysusz włosy, następnie pochyl głowę w dół i spryskaj włosy lakierem przy skórze głowy. Prosty zabieg, a włosy szybko zyskują na objętości. Przy włosach cienkich, delikatnych używaj kosmetyków lekkich, które nie będą dodatkowo ich obciążać.

Lakier do włosów.

Źródło: http://healthtipsbd.net.

Każdy kosmyk pod kontrolą

Przy włosach, które są bardzo niesforne używaj lakier do włosów podczas suszenia i układania ich. Gdy nawijasz kosmyki na szczotkę spryskaj je lakierem z odległości o około 30 cm, a następnie użyj suszarki. Istotne by lakier rozpylany był w tym samym kierunku, co strumień suszarki. Dzięki temu okiełznasz włosy i uzyskasz naturalny efekt.

Dobry lakier w każdej kosmetyczne, to podstawa. Zazwyczaj kosmetyk wystarcza na długi czas, dlatego nie warto kupować tych, z najniższej półki.

Źródło głównego obrazka: http://www.siewie.pl.

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.