Już niebawem święto naszych mam- jaki prezent dla mamy?

Zawsze myśląc o mamie, czuję ciepło, sentyment, budzą się pozytywne emocje. To najważniejsza osoba na świecie. Może zabrzmi to prozaicznie, ale gdyby nie jej poświęcenie, nie byłoby nas tutaj. Ja teraz bym nie pisała, a ty tego nie czytał/a. Prezent dla mamy powinien być wyjątkowy, chyba nie muszę tego uzasadniać.

Mama z córką

Źródło: http://www.deon.pl/

Jestem szczęśliwa, nic mi nie potrzeba

Tak mówi moja mama i druga mama (czytaj teściowa). Pomimo wielu sytuacji, czasem bardzo konfliktowych, darzę teściową dużym szacunkiem i w tym szczególnym dniu również zamierzam obdarować ją czymś wyjątkowym.

Masaż relaksujący w prezencie na dzień mamy.

Źródło: http://elpresent.by/

Tak swoją drogą ja się tym zajmuję, bo facet jak to facet, nigdy nie ma na nic czasu. Jaki prezent dla mamy, gdy żadna z nich niczego nie oczekuje, nie potrzebuje? A ja wiem, że są zmęczone i nie myślą o sobie. Praca, dom, obowiązki i jeszcze dorosłe dzieci, które wiecznie czegoś chcą. Dla mnie to przyjemność podarować coś wyjątkowego w tym dniu mamie.

Voucher na zabiegi odprężające

Jak już wiecie jestem zwolenniczką oryginalnych, przemyślanych podarunków. Żadnych perfum, kosmetyków, ubrań i innych przewidywalnych prezentów. W tym roku najprawdopodobniej postawię na SPA. Kwestia jeszcze czy będzie to masaż, jakiś zabieg czy popołudnie spędzone na upiększaniu. Odprężenie, relaks, spokój, przyjemność. Taki prezent dla mamy, z okazji jej święta, będzie pozytywnym zaskoczeniem. Bez wymówek skorzysta z przyjemności i wreszcie zrobi coś dla siebie, a nie wszystkich dookoła.

Święto mam, to idealny moment by podarować piękno i zdrowie. Inspiracje czerpię stąd.

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.