Kupuje ubrania przez internet – ile oszczędzam?

Internet to swoboda wyboru, nieograniczone możliwości i przede wszystkim dobre ceny za markowe ubrania. Odzież damska i męska, zaraz po książkach, to najczęściej kupowane w sieci rzeczy. Polacy na równi z ubraniami, kupują przez internet obuwie. Sama przynajmniej kilka razy w miesiącu przeglądam oferty sklepów internetowych z ubraniami. Kilka kliknięć i gotowe.

Oszczędności to nie wszystko

Oszczędność pieniędzy i czasu, to tylko jedna z zalet kupowania ubrań online. Oszczędzam na dojazdach do galerii, sklepów, na ubraniach. Oszczędzam czas. W skali miesiąca uzbiera się całkiem niezła kwota od kilkunastu do kilkudziesięciu zł. W sieci funkcjonują liczne sklepu z odzieżą damską. Second handy,  oferujące markowe ubrania, online można też zamawiać z sieciówek- wiele firm daje taką możliwość. W sieci czuję się swobodnie. Nie ma nachalnych sprzedawców. Siedzę, popijam kawę, przeglądam ubrania, porównuję, wybieram, płacę. W taki sposób kupuję praktycznie wszystko, począwszy od spodni, poprzez sukienki, bluzki, swetry po kurtki. Nie znaczy to, że nie odwiedzam sklepów stacjonarnych, bo czasem lubię po prostu iść na tradycyjne zakupy, ale częściej kupuję online.

Ubrania na wyciągnięcie ręki

W sieci znajdziemy ubrania trudno dostępne, takie, które rzeczywiście nam się podobają i w stu procentach spełniają oczekiwania. Zdarza się, że czasem jest coś kupowane, bo nic innego nie było…. Znajoma w ubiegłym miesiącu szukała sukienki na wesele, przeszła kilka CH i nic. Zapłakana, zrozpaczona i zniesmaczona. Już miała kupować sukienkę jakąkolwiek. Usiadłam z nią przed komputerem i w kilkanaście minut znalazłyśmy sukienkę, taką, jakiej szukała. Dwa dni później już była u niej w domu. Odzież damska dostępna w sklepach internetowych to duży wybór i możliwość zamawiania ubrań trudno dostępnych. Jeszcze jednym plusem zakupów przez internet, jak dla mnie, jest możliwość zapoznania się z opiniami innych klientów. Zazwyczaj klienci pozostawiają swoje opinie na temat produktu i sklepu. Plusem jest również możliwość zwrotu ubrania, bez ponoszenia kosztów i bez problemu.

Nie wspomnę już o kolejkach w sklepach, szczególnie gdy są wyprzedaże. Zakupy przez internet są po prostu wygodne.

Źródło: http://www.retail-loyalty.org

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.