Mężczyzna podkrada Ci kosmetyki?- jeśli to tylko żel pod prysznic to kup mu taki sam

Gorzej, gdy zacznie tuszować swoje mankamenty korektorem bądź co gorsze sięgnie po puder;) Temat nasunął mi się w związku z tym, że mój mężczyzna regularnie używa mój żel pod prysznic, a jego jest prawie nieruszony.

Kosmetyki dla niej i dla niego

Mężczyzna.

Źródło: http://jegostrona.pl/

 

Kobiety i mężczyźni różnią się  nie tylko fizycznie, ale różni się też ich skóra. Wpływ na to mają hormony. Myśląc mężczyzna, od razu pojawia się skojarzenie testosteron. I dobrze, bo tego hormonu produkują dużo. To jemu zawdzięczają bardziej owłosione ciało niż mają kobiety. Testosteron wpływa również na większą liczbę gruczołów łojowych, więc męska skóra ma większą skłonność do przetłuszczania się. Może jednak również być przesuszona czy podrażniona. I najważniejsze, dla kobiet dość smutne, bo mężczyźni mają więcej elastyny i kolagenu, ich skóra dłużej pozostaje jędrna. Z tych powodów kobiety i mężczyźni powinni używać odmiennych kosmetyków.

Prysznic.

Źródło: https://www.etsy.com

Kuszący żel pod prysznic

Kupiłam niedawno nawilżający żel pod prysznic, bardzo delikatny, mocno się pieni i niezwykle pachnie, morelą i orzechem laskowym. Mimo że jest wydajny, już się prawie kończy, bo mój mąż skutecznie mi go podbiera;) A tak poważnie, dopóki mężczyzna mieszka sam, to jego łazienka jest bardzo uboga. Gdy wprowadza się kobieta, to zaczyna w łazience brakować miejsca. Wielość kosmetyków sprawia, że mężczyzna też zaczyna niektórych używać. W przypadku mojego mężczyzny była to odżywka do włosów i wspomniany żel pod prysznic, a i jeszcze kremy do twarzy. Po jednej kąpieli z moim żelem, mój mąż stwierdził, że jego skóra jest bardziej gładka i delikatna. Takim sposobem mój żel pod prysznic, stał się również jego.

Drogie panie, mężczyźni będą używać naszych kosmetyków, zwłaszcza gdy dostrzegą efekty ich działania. Cóż, pozostaje się z tym pogodzić;)

Źródło głównego obrazka: http://www.srokao.pl.

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.