Miłość przez internet- czy warto jej tam szukać?

Znam szczęśliwe małżeństwa, które poznały się w sieci, ale słyszałam też mnóstwo ciekawych opowieści od znajomych, które nie miały pozytywnego zakończenia. Kolejny samotny wieczór przed tv to nie jest dobry pomysł. Znajomi się wykruszyli, pozakładali rodziny, a ja snuję się z konta w kont, nikt nie ma już czasu jak kiedyś… żaliła mi się ostatnio znajoma. Fakt ja też mam go jak na lekarstwo;/ Dlatego dziś romantycznie, o miłości;)

Miłość przez internet.

Źródło: dominio.fm.

Boimy się zaryzykować?

Zrobiłam małe rozeznanie na forach i często pojawia się pytanie, czy miłość przez internet jest możliwa? Czy ktoś się zakochał? Czy w ogóle warto? Pytają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Chyba tak, a na pewno to szansa na poznanie nowych ludzi, wyjście z kimś wieczorem, spędzenie czasu w inny sposób niż zazwyczaj. W zasadzie nie ma co pytać, tylko trzeba zacząć działać. Bezpieczne poszukiwanie partnera/ki w sieci może być przygodą, która zakończy się całkiem przyjemnie.

Miłość przez internet, czyli nie nastawiaj się księcia z bajki

Spotkanie.

Źródło: pl.pinterest.com.

Dobrze jeśli wiemy kogo szukamy, czego oczekujemy od partnera, jednak nie skreślaj od razu osoby, która nie do końca wygląda tak jakbyśmy chcieli bądź ma nieco inne poglądy. Warto rozmawiać i się poznawać. Nie poprzestawaj na sieci, poznanie przystojnego mężczyzny/pięknej kobiety w sieci to bodziec do działania. Po nieco lepszym poznaniu się przez wiadomości, warto jak najszybciej umówić się na spotkanie. A gdy pojawia się żaba zamiast księcia, spróbuj dać mu szansę, być może mężem nie zostanie, ale kompanem na różne wypady tak.

Na co uważać?

Przede wszystkim na ujawnianie informacji na swój temat. Możemy dzielić się poglądami, opiniami, rozmawiać o głupotach. Unikaj rozmów o pieniądzach, bo oszustów również nie brakuje. Na pierwsze spotkania wybieraj miejsca publiczne, w których czujesz się dobrze i komfortowo. 

Miłość przez internet to tylko slogan, bo rozkwita w realu. Tak naprawdę nie mamy nic do stracenia, a internet to obecnie takie samo miejsce jak każde inne, by poznawać nowych ludzi. 

Źródło głównego obrazka: business.ngs.ru.

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.