Nie rozbiorę się na plaży- cellulit i inne kompleksy!

Cellulit, rozstępy, blizna po cesarskim cięciu i dziesięć kilo za dużo- to powody, dla których moje znajome będą się skrzętnie ukrywać na plaży w najbliższym sezonie.

Kobieta na plaży.

Źródło: http://polki.pl/

Miałam się odchudzać, ale jak zwykle nie wyszło

Moja znajoma, która ma zaplanowane wakacje na za dwa tygodnie, miała w planie odchudzać się od marca, czyli jak na prawdziwą kobietę przystało, zacząć początkiem wiosny. Jednak coś nie wyszło, a jeszcze przybyło. Wczoraj ubrała strój kąpielowy i zadzwoniła do mnie z takim przerażaniem, jakby co najmniej ktoś umarł. Mam problem z ciałem, cellulit- krzyczała do słuchawki! Ja jej na to, nie ty jedyna;) Ja też mam problem z ciałem, jak 99% Polek.

Na plaży w bluzce

W zeszłym roku na wakacjach w Hiszpanii poznałam parę Polaków. Ona (22 lata) całe wczasy przesiedziała na leżaku w bluzce. W końcu ostatniego dnia zapytałam czy ma jakąś alergie, o co chodzi? Nie, mam za duży brzuch! Szczupła, fajna, dziewczyna. Aż trudno było mi uwierzyć, że jakieś mankamenty ciała potrafią zepsuć wakacje. Zamiast korzystać ze słońca, cudownej morskiej wody, wolała siedzieć pod parasolem w bluzce!

Cellulit to nie problem- faceci go nie widzą!

kobieta na plaży

Źródło: http://koktajl.fakt.pl/

Wmówiono nam, że mamy wyglądać w określony sposób. Jeśli nie wyglądamy jak pani z okładki, to lepiej nie wychodzić na plażę! Oczywiście stoję na stanowisku, że należy dbać o siebie, regularnie ćwiczyć, w cellulit wklepywać kremy, a blizny można nieco rozjaśnić. Natomiast ciało kobiety się zmienia i niegodzenie się z tym to największa krzywda, jaką wyrządzamy same sobie. 

Polki na tle innych kobiet wyglądają naprawdę bardzo dobrze, są kobiece, zmysłowe, a cellulit czy nieco odstający brzuszek są przez mężczyzn nie zauważalne! Uwierzcie mi na słowo! I cieszcie się wakacjami!

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.