Nos w dobrej cenie, czyli o tym ile zapłacimy za kształt doskonały?

W ostatnich latach popularność operacji plastycznych poszła w górę. Kiedyś były dostępne jedynie dla elity, dziś każda z nas może poprawić urodę, dzięki prostemu zabiegowi. Mała zmiana w kształcie nosa, otwiera całkiem nowe drzwi, chętniej patrzymy w lustro, mamy większą pewność siebie, a za tym idzie lepsze życie.

Zanim o kosztach, słów parę o możliwościach

Nos korekta.

Źródło: http://beautytipps.ch/

Nos można zwęzić, zmniejszyć, wyprostować, skrócić, usunąć garb, wyprostować przegrodę czy wreszcie nadać mu idealny kształt. Chcesz mieć nos jak ulubiona aktorka? To też nie problem, pod warunkiem, że taki nosek będzie pasował do Twojej twarzy. Podczas pierwszej wizyty dowiesz się co można i w jaki sposób skorygować. Operacji plastycznej można się poddać, gdy narząd jest rozwinięty, dziewczęta po 16 roku życia a chłopcy po ukończeniu pełnoletności.

Korekcja częściowa a całkowita

Korekcja nosa częściowa dotyczy dolnej jego części, chrzęstnej. Najczęściej wykonywana, jeśli chcemy skrócić nos bądź zmniejszyć. Jest też krótszym zabiegiem, a co za tym idzie tańszym. Korekta całościowa dotyczy zmian w całym narządzie. Wykonywana np. gdy nos jest garbaty, krzywy czy po urazie. Zabieg trwa dłużej i większe są koszty. Czas zabiegu to od 2 do 3 godzin.

Ile będzie kosztował nowy nos?

Nos korekta.

Źródło: http://www.eradomianki.pl

To, ile kosztuje operacja nosa zależy od tego z usług jakiej kliniki skorzystamy. Ogólnie ceny zaczynają się od 1000 zł za niewielką korektę i mogą sięgać nawet 15 tys zł, jeśli zabieg jest skomplikowany. Cena zależy od tego na jaką korektę się zdecydujemy, jeśli częściową, to nie zapłacimy dużo. Natomiast, gdy interesuje nas całkowita zmiana kształtu nosa, to z pewnością koszt będzie wyższy.

Warto? Dla lepszego życia, w mojej opinii, warto:) Więcej informacji na temat zabiegów chirurgi plastycznej znajdziesz tutaj.

Źródło: http://www.thecitizen.gr.

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.