Nowoczesny strój biznesowy – nie musi być nudny!

‚Jak mam znaleźć męża, chociaż faceta, gdy od rana do wieczora chodzę pozakrywana korporacyjnym workiem;(‚ Moja dobra znajoma od lat pracuje w tej samej korporacji. Postanowiłam ją ostatnio zabrać na zakupy i odświeżyć jej wizerunek. Strój biznesowy wcale nie musi być nudny, wręcz przeciwnie podkreśli wszystkie atuty i zasłoni, to co chcemy ukryć.

Strój biznesowy

Źródło: http://dddshops.com/

Dress code w biznesie

Strój biznesowy

Źródło: http://europadress.ru/

1. Ciemna kolorystyka: czerń, granat, szarości.

2. Spodnie materiałowe.

3. Spódnica za kolano.

4. Zapięta koszula.

5. Rajstopy.

6. Buty zakrywające palce.

7. Zakryte ramiona.

Pracując w biznesie tych zasad powinnaś się trzymać, nawet w ciepłe dni. Zazwyczaj w każdej korporacji są jasno określone zasady ubioru.

Ma być wygodnie!

Nowoczesny strój biznesowy

Źródło: http://outfitformat.com/

Nowoczesny strój biznesowy to przede wszystkim dobre samopoczucie. Kobieta musi się dobrze czuć w swoim ubraniu, bo to dodaje jej pewności siebie, a pewność siebie przekłada się na dobry nastrój. Elegancję i styl w połączeniu z wygodą znajdziesz w outfit format (zobacz).

Dobrze skrojony strój biznesowy to podstawa!

Za dużym męskim i babcinym żakietom mówimy zdecydowanie NIE. Podkreśl swoją kobiecość poprzez dopasowane i dobrze skrojone ubrania. Idealnie dopasowana marynarka do figury, to podstawa. Na niej nie warto oszczędzać. Żakiet kupujemy na lata i zawsze można do niego dobrać spodnie czy spódnicę.

Spódnica ołówkowa to hit!

Powinna jak najszybciej zawisnąć w Twojej szafie. Nowoczesny strój biznesowy to właśnie ołówkowa spódnica. Wydobywa piękno kobiecych kształtów, tuszując mankamenty. Jeśli do tej pory unikałaś sukienek, to również pora zacząć się za nimi oglądać. W tym sezonie modne są proste sukienki.

Już po jednym dniu w pracy, moja znajoma zauważyła różnicę. Czuła się lepiej i pewniej:) Drogie Panie pora wyrzucić smutny korporacyjny strój i zainwestować w kilka dobrze skrojonych ubrań.

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.