Podróżowanie ze smartfonem

podróżowanie ze smartfonemObecnie smartfony towarzyszą nam na niemal każdym kroku, a czasem nie jesteśmy w stanie się z nimi rozstać nawet na chwilę. Nie dziwne jest więc to, że podróżowanie ze smartfonem stało się dla większości codziennością. Jak ono wygląda?

Przede wszystkim możemy zapomnieć o posiadaniu fizycznej mapy. Te były jeszcze całkiem popularne przed kilkoma laty, a dziś można o niej praktycznie zapomnieć. O ile oczywiście nie znajdujemy się na niezbadanych terytoriach.

Podróżowanie ze smartfonem

Podróżowanie ze smartofnem to także możliwość ciągłego fotografowania, wrzucania zdjęć w „chmurę” i cieszenia się z dalszej wycieczki. Nie jesteśmy już ograniczeni do kilku rolek filmu, który nie zawsze wychodził tak, jak sobie życzyliśmy. Obecnie możemy robić tysiące zdjęć, a później edytować je do woli. Oznacza to, że staliśmy się praktycznie wolni od ograniczeń w tej kwestii. Takie podróżowanie sprawia, że możemy skupić się tylko na przeżywaniu, a nie na szukaniu odpowiedniego kadru.

Podczas podróżowania ze smartfonem istotne jest też to, że jesteśmy w stałym kontakcie z bliskimi, jeżeli oczywiście mamy na to ochotę. Obecnie prawie cały świat jest w zasięgu sieci komórkowych, a to oznacza, że nawet samotne podróże, takie już nie będą. A przynajmniej nie do końca.

podróżowanie ze smartfonem

podróżowanie ze smartfonem

podróżowanie ze smartfonem

Autor: Redakcja

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.