Powiększanie ust- szybko i bezboleśnie?

Za małe, za wąskie, bez życia, mało sprężyste, bez wyrazu i koloru. Tak kobiety najczęściej narzekają na swoje usta. W ostatnich latach bardzo popularnym zabiegiem stało się powiększanie ust z użyciem kwasu hialuronowego. Kosmetolodzy i lekarze przekonują, że zabieg jest bezpieczny i mało inwazyjny, a jak jest naprawdę?

Kwas hialuronowy.

Źródło: pl.pinterest.com.

Usta- symbol kobiecości

Duże, czerwone usta to symbol kobiecości, podobnie jak smukła sylwetka przyciągają wzrok. Można stosować domowe sposoby na powiększanie ust, typu masowanie ich szczoteczką do zębów czy używanie piekących balsamów do ust, które dają chwilowy efekt. Jednak nigdy nie będzie taki jak po zabiegu w profesjonalnym gabinecie.

Tylko w sprawdzonych gabinetach kosmetycznych

Sposobów powiększania ust, oferowanych przez gabinety kosmetyczne jest wiele, najpopularniejsze przy użyciu wspomnianego kwasu hialuronowego. Za jego pomocą można nadać im odpowiedni kształt i uwydatnić je. Zabieg jest prosty, ale zawsze korzystaj z usług sprawdzonych gabinetów, gdzie pracują osoby, które przeszły odpowiednie kursy kosmetyczne i mają praktykę.

Powiększanie ust w pół godziny

Powiększanie ust.

Źródło: pl.pinterest.com.

Tyle średnio trwa zabieg. Efekt widać natychmiast i na początku może być on nieco karykaturalny. Przez trzy do pięciu dni na ustach może utrzymywać się opuchlizna. Trzeba się liczyć także z siniakiem, który może pojawić się po zabiegu. Zastosowanie znieczulenia miejscowego gwarantuje, że nie będziesz odczuwać bólu. 

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża, karmienie piersią, miesiączka, blizny w okolicy ust i opryszczka. 

Źródło głównego obrazka: olfaktoria.pl. 

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.