Czy Ruskorex pomoże na problemy z siedzeniem?

siedzenieW ciągu ostatnich lat, bardzo zmieniło się to, jak pracujemy. Większość z nas spędza długie godziny za biurkiem w pozycji siedzące, a to może wpływać na nasze zdrowie. I to niestety nie tylko na kręgosłup. Jest jednak sposób na palący problem z siedzeniem, a jest nim Ruskorex.

Hemoroidy to bardzo poważny problem, o którym niestety mało się mówi. To wielki błąd – podobnie jak wstyd przed pójściem do lekarza, gdy zauważymy pierwsze oznaki powstającego problemu.

Ruskorex – odpowiedź na ból

Ruskorex zawiera w sobie liczne substancje czynne, które warto stosować w leczeniu zapobiegawczym. Chodzi głównie o chlorowodorek tetrakalny – wpływający na to, że mniej odczuwamy ból, czyli działa znieczulająco, a do tego przynosi jeszcze ulgę. Kolejną substancją jest ruskogenina, a ona uszczelnia naczynia krwionośne oraz działa „ściągająco”.

Oczywiście to nie jedyny ze sposobów na to, jak radzić sobie z hemoroidami, ale nie powinien zaszkodzić. Maści należy używać przede wszystkim wtedy, gdy jesteśmy już po zabiegach chirurgicznych. Co możemy zrobić, by w ogóle nie dopuścić do powstania problemu?

ruskorex

Należy pamiętać, że nawet mimo podjęcia odpowiednich środków zapobiegawczych, może się zdarzyć, że hemoroidy i tak się pojawią. Przede wszystkim warto zadbać o swoje zdrowie zrzucając zbędne kilogramy i więcej się ruszając. Wpłynie to lepiej na ukrwienie całego organizmu, a im więcej się ruszamy, tym lepiej. Szczególnie w momencie, gdy spędzamy dużo czasu pracując w pozycji siedzącej. Kolejnym krokiem będzie zmiana diety na taką, która zawiera w sobie mniej tłustych potraw. Wpłynie to także na samo wypróżnianie, bo dzięki temu będzie ono szybsze i łatwiejsze.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Autor: Redakcja

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.