Sesja ślubna – plener czy studio?

Sesja ślubna

Sesja ślubna

Kiedy przygotowujemy się do najważniejszego, a przynajmniej jedno z najważniejszych dni w naszym życiu, czeka nas wiele decyzji. Bardzo trudnych decyzji, bo przecież chcemy, żeby podczas naszego ślubu wszystko przebiegało bez zakłóceń. Czy sesja ślubna powinna odbywać się w plenerze, a może lepiej zdecydować się na scenografię studyjną?

Ślub to ogromne wydarzenie, nie tylko dla Państwa Młodych, ale także i dal całej rodziny czy wszystkich przyjaciół. Nie każdy będzie mógł dotrzeć na ślub lub nie dla każdego starczy miejsca na weselnej sali, bo przecież gdzieś trzeba znaleźć oszczędności. Nie oznacza to jednak tego, że te osoby mają nie widzieć nas później w najlepszym garniturze i najpiękniejszej sukni. Warto więc mieć im co pokazać.

Sesja ślubna

Odpowiednio zaplanowana oraz sfotografowana sesja ślubna, to nie tylko powód do dumy dla Państwa Młodych, ale także i ogromna, jedyna w swoim rodzaju dla nich pamiątka. Dlatego trzeba się do tego wydarzenia (tak, wydarzenia!) dobrze przygotować. Nieważne czy sesja ślubna odbędzie się w studio czy też w plenerze, niech zajmie się nią profesjonalista. Osoba, która ma już doświadczenie i której portfolio możemy obejrzeć. Domorośli fotografowie nie dość, że mogą sobie nie poradzić i efekt będzie dla nowożeńców niezadowalający, to jeszcze przyjdzie im za to słono zapłacić. Często podwójnie, bo wtedy niewykluczone, że potrzebna będzie kolejna sesja, ale już pod okiem fotografa.

Sesja ślubna

Sesja ślubna

Plenerowa sesja może być lepszym rozwiązaniem, jeżeli ślub brany jest w miesiącach letnich. O wiele łatwiej wtedy trafić na piękną pogodę, choć to niestety jest czynnik, nad którym nie ma się kontroli. Zdjęcia robione w plenerze, chociażby nad jeziorem czy w lesie, potrafią znacznie lepiej oddać emocje zakochanych niż te, które robi się po prostu w studio. Przy odpowiednim fotografie, sesja ślubna w plenerze może wyjść zjawiskowo. Wprawdzie w studio także będzie piękną pamiątką, ale czy tego wydarzenia nie lepiej uczcić czymś innym?

Autor: Redakcja

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.