Suchość pochwy podczas stosunku – nawilżające żele intymne

Suchość pochwy podczas stosunku to problem, który determinuje życie seksualne. Zbliżenie z partnerem kojarzy się z bólem i pieczeniem, dlatego zawsze, gdy zbliża się ten moment kobietę boli głowa;)

Brak chęci na zbliżenie.

Źródło: http://www.caferuj.com.tr/

Nie jesteś gotowa?

Nie pragniesz, nie pożądasz, nie masz ochoty, jesteś zmęczona, zestresowana, niedawno urodziłaś dziecko– to niektóre z powodów, które wpływają na suchość pochwy w trakcie stosunku. Suchość pochwy podczas stosunku występuje również u kobiet, które odczuwają pożądanie i pragną bliskości. Przyczyną mogą być zażywane leki, hormony, infekcja czy niski poziom estrogenów.

Żele intymne o naturalnym ph

Rozwiązaniem są dostępne w aptekach lubrykanty, czyli inaczej mówiąc żele intymne. Nie tylko zwiększają doznania w trakcie zbliżenia, ale usuwają problem suchości pochwy w trakcie stosunku.

Przyjemne doznania w trakcie stosunku.

Źródło: http://mport.ua/

Nawilżają one przedsionek pochwy oraz pochwę. Wpływają na zwiększenie poślizgu i stanowią ochronę dla pochwy przed podrażnieniami. Dostępne w aptece żele intymne mają różny skład, najczęściej są tworzone na bazie wody bądź silikonu. Dzięki temu nie uczulają i nie powodują uszkodzenia prezerwatywy. W aptekach dostępne są żele intymne (http://www.my-vagisil.pl/10-0-Vagisil-Hydro-Gel.html) nawilżające, pobudzające czy gwarantujące ekstremalne doznania. Na suchość pochwy podczas stosunku zdecydowanie poleca się żele intymne nawilżające, o naturalnym ph, bez środków drażniących czy uczulających. 

Przykładem delikatnego, nawilżającego żelu intymnego jest Vagisil, polecany kobietom w różnym wieku, łagodzi suchość pochwy podczas stosunku i usuwa problem w przyszłości.

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.