Suchość pochwy – żele do higieny intymnej

Suchość pochwy jest problemem dotykającym kobiety w różnym wieku. Objawia się przez swędzenie, pieczenie, ból w trakcie higieny okolic intymnych oraz stosunku, napięcie i ogólny dyskomfort. Wiele kobiet wstydzi się tego problemu i nie poszukuje możliwości jego rozwiązania.

Nawilżające żele do higieny intymnej

Źródło: http://www.lepszylek.pl

Przyczyny suchości pochwy

Na tę dolegliwość poleca się żele do higieny intymnej. Jednak zanim o tym jak wybierać właściwe spośród wielu na sklepowych i aptecznych półkach preparaty, trochę na temat przyczyn. By wybrać właściwy produkt, należy zdiagnozować przyczynę suchości pochwy. Suchość pochwy może pojawić się po porodzie, w okresie przekwitania, może być wynikiem infekcji intymnej bądź skutkiem ubocznym leczenia.

Żele do higieny intymnej – na co zwracać uwagę?

Żele do higieny intymnej stanowią szybki i skuteczny sposób na suchość pochwy. W przypadku problemów intymnych sięgaj po żele do higieny intymnej na bazie wody, bezzapachowe i bez żadnych dodatków i barwników, przykładem Vagisil Żel. Preparat na bazie wody oczyszczonej, bez dodatku tłuszczu oraz oleju. Wolny od hormonów i substancji szkodliwie działających na narządy intymne. Dobre żele do higieny intymnej nie pozostawiają śladów na bieliźnie. Vagisil Żel (http://www.my-vagisil.pl/10-0-Vagisil-Hydro-Gel.html) możesz używać bez obaw, nie tylko nie pozostawia śladów na bieliźnie, ale również łatwo usuniesz jego nadmiar. Delikatne żele do higieny intymnej przywracają naturalne nawilżenie i łagodzą podrażnienia.

Dobre żele do higieny intymnej są przejrzyste, nie kleją się, nie zlepiają w grudki. Kupuj je w sprawdzonych miejscach, takich jak apteki.

Źródło głównego obrazka: http://cafepineska.pl.

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.