Sudocrem na odleżyny

dzieckoPrzygotowując się do przyjęcia nowego członka naszej rodziny często coś może nam umknąć. Nie sposób pamiętać o wszystkim, szczególnie wtedy, gdy jesteśmy rodzicami po raz pierwszy. Dlatego warto korzystać z pomocy najbliższych i ich rad. Bo Sudocrem na odleżyny już mamy.

Odleżyny to duży problem u noworodków, ale także i u starszych dzieci. Ten problem często jest niestety bagatelizowany przez nowych rodziców, którzy sądzą, że zakładając pieluszkę, nawet taką, która ma w sobie odpowiednie kanaliki zapewniające skórze możliwość oddychania. Nawet wtedy może dojść do odleżyn, ale na szczęście jest na to sposób.

Sudocrem na odleżyny

Krem odpowiedni jest nie tylko na odleżyny, ale także na odparzenia oraz zwyczajne otarcia, które są naturalne podczas pierwszych miesięcy życia. Dziecko zaczyna odkrywać świat, ruszać się, a później raczkować i wreszcie chodzić. Warto przeczytać ulotkę i zastosować się do tego, co poradzą nam bardziej doświadczeni rodzice, ale także lekarz.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Sudocrem na odleżyny

dziecko

dziecko

Autor: Redakcja

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.