Ubrania dla dziecka w wieku szkolnym: markowe czy targowe?

To jeden z dylematów, przed którym stają rodzice dzieci, szczególnie tych, które zaczęły już edukację i mają własne zdanie. Czasy odkąd ja chodziłam do szkoły, bardzo mocno się zmieniły, bo wówczas wszystkie ubrania dla dziecka były ‚targowe’, a markowe z tego co pamiętam nosiła jedna dziewczyna (mowa o podstawówce). Nie było tego problemu.

Ubrania na chwilę

Ubrania dla dziecka markowe?

Źródło: http://www.mamma.no.

Zarówno w przypadku dzieci zaczynających edukację jak i tych w nieco wyższych klasach, ubrania są noszone maksymalnie jeden sezon. Dzieci młodsze czasem zakładają ubranie jeden raz, szczególnie, gdy popołudniu wybierają się na podwórko, a tam się dzieje:) Stąd pojawia się pytanie czy warto płacić za metkę? Powiem tak, jeśli mamy na tyle pieniędzy,  że nie musimy obawiać się o swoją przyszłość, nie ma konieczności oszczędzania, a nasz budżet miesięczny jest duży, to dlaczego nie! Jeśli jednak żyjemy jak normalna, przeciętna polska rodzina to zdecydowanie polecam zakupy tańszych ubrań. Wysoka cena nie zawsze idzie w parze z wysoką jakością.. 

Ubrania dla dziecka starszego.

Źródło: http://www.luxurystyleoflife.com.

Markowe ubrania dla dziecka starszego?

O ile młodsze dziecko jeszcze nie będzie wymyślać, o tyle starszego zdanie musimy wziąć pod uwagę. To ono będzie nosiło te ubrania i musi się w nich czuć dobrze. Czy kupować markowe ubrania dla dziecka? Proponuję kompromis, np. zwykłe dżinsy i koszulka, a do tego markowa bluza albo buty. Można tez określić dziecku budżet, aby samo ustaliło co chce kupić za tę kwotę.

Kompromisem będą ubrania dla dziecka z sieciówek. Oferują fajne rzeczy, dobrze skrojone, modne, a do tego w dobrej dla rodziców cenie.

Źródło głównego obrazka: http://www.zabawkowicz.pl.

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.