Urządzamy nowe mieszkanie- czy kierować się modą?

Aranżacje.

Źródło: lovingit.pl.

Ostatnio toczyliśmy ze znajomymi gorącą dyskusję na temat urządzania mieszkania. Czy kierować się modą? Jak znaleźć złoty środek pomiędzy tym co nam się podoba, a tym na co wskazują trendy? 

Niewygodny design

Wszędzie słyszymy, że nowoczesne mieszkanie, to urządzone w sposób minimalistyczny, przemyślany, bez zbędnych bibelotów. A co jak lubię przepych? Najlepiej kierować się funkcjonalnością. Co nam przyjdzie z super modnych foteli, które są tak niewygodne, że nie da się na nich siedzieć dłużej niż kilka minut. Nie zawsze podobają nam się również najnowsze trendy, dlatego nie można ślepo podążać za nimi. Nowe mieszkanie powinno być urządzone w taki sposób, by podkreślać nasz charakter i o tym warto pamiętać.

Moda przemija

Urządzamy nowe mieszkanie.

Źródło: homebook.pl.

Dziś modne jest jedno, a za rok będzie modne coś innego. Jeśli stać Cię na zmiany i masz cierpliwość do remontów, to czemu nie. Urządzając nowe mieszkanie pamiętaj, że robisz to na lata. Czy rozwiązania, meble będą funkcjonalne za rok czy dwa. Kieruj się własnym instynktem, szukaj rozwiązań pośrednich, pomiędzy tym co modne, a tym co się tobie podoba! Wybieraj style klasyczne i stonowane kolory, a za pomocą dodatków będziesz zmieniać ich charakter.

Nowe mieszkanie- zacznij od wyboru mebli

Częstym popełnianym błędem, gdy urządzamy nowe mieszkanie, jest najpierw pomalowanie ścian, a następnie dobór mebli. Zacznij od mebli. Łatwiej dobrać kolor ścian do mebli niż odwrotnie.

Nowe mieszkanie urządzaj kierując się własnym gustem, odradzam kopiowanie innych aranżacji w swoim mieszkaniu. To Twój dom i ma oddawać Twój charakter!

Źródło głównego obrazka: pl.pinterest.com.

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.