Wigilia firmowa- co ubrać, by się nie przebrać?

Zawsze, każdego roku ten sam problem, co ubrać na wigilię firmową? Dla jednych to przyjemne rozluźnienie, a dla innych sztywne siedzenie przy jednym stole z szefem. Wigilia firmowa będzie przyjemnością, gdy połączysz w stylizacji to co lubisz z nutą elegancji.

Podstawowe zasady

Wigilia firmowa.

Źródło: jerkkingrestaurants.com.

Zazwyczaj w pracy mamy narzucony dress code bądź chodzimy w luźnych dżinsach, bluzach, czyli tak jak nam wygodnie. Wigilia firmowa to czas, by pokazać siebie, to co lubimy jeśli chodzi o modę i styl. Podczas tego typu spotkań bliżej się poznajemy, stąd pierwsza zasada jest taka, by się nie przebrać. Biżuteria owszem, ale delikatna. Z kolorem ubrań możesz zaszaleć, ale to zależy również od tego gdzie odbywa się wigilia firmowa. Zajrzyj do szafy i wyciąg zestaw który lubisz, ale nie taki, w którym chodzisz do pracy!

Wigilia firmowa- kiedy elegancja, a kiedy luz?

Impreza.

Źródło: intertravel.rs.

Jeśli wigilia firmowa odbywa się w siedzibie firmy, po pracy, to w zasadzie nie masz za bardzo wyjścia, możesz pomyśleć o jakichś dodatkach czy nieco subtelniejszej stylizacji niż na co dzień. Myślę, że w ten dzień szef przymknie oko. Co ubrać, gdy wigilia firmowa będzie w restauracji? Obowiązują stroje koktajlowe. Trzymaj się raczej klasycznych fasonów, możesz nieco zaszaleć z kolorem, zdecydowanie włóż wysokie szpilki. Na luźniejszy strój możesz pozwolić sobie, gdy impreza organizowana jest w klubie. Wówczas masz większą dowolność. Unikaj jednak kusych spódniczek, sukienek czy dużych dekoltów- nie każdy je lubi, a chyba nie chcesz pozostać źle zapamiętana.

Podsumowując, wigilia firmowa wymaga stroju z klasą i umiarem. 

Źródło głównego obrazka: pl.pinterest.com.

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.