Wstydliwy problem

Czasem niestety zdarza się, że mężczyzna ma problem z erekcją. Pamiętaj, to nie koniec świata! A przede wszystkim – to nie jest Twoja wina. Często zdarza się, że kobiety tracą pewność siebie kiedy ich partner „nie stanie na wysokości zadania”. Przyczyny zaś zazwyczaj są proste i nie ma się co martwić.

Zrozum go. Zadbajcie o To razem.

UstaDziewczyny, bądźmy szczere, my też czasem nie mamy ochoty na seks. Albo stres związany z inicjacją, z pierwszymi zbliżeniami jest tak duży, że właściwie trudno nam skupić się na odczuwaniu rozkoszy. Mężczyźni mają tak samo. Czasem chęć zaspokojenia partnerki wyzwala tak wielki stres, że paradoksalnie… to zaspokojenie staje się niemożliwe. To często dotyka młodych mężczyzn, którzy przechodzą pierwsze uniesienia seksualne. Pamiętaj, że najgorszą reakcją jest brak reakcji. Nie warto udawać, że nie zauważyłaś problemu, nigdy jednak go nie wyśmiewaj! Lepiej porozmawiać o sytuacji na luzie, wtedy stres szybciej przejdzie i kto wie, może już po chwili oboje poczujecie niczym nieskrępowany płomień namiętności?

 zakochaniU starszych mężczyzn problem z erekcją często spowodowany jest mniejszym wytwarzaniem testosteronu, lub aminokwasów co znacząco wpływa na jakość erekcji. To także nie jest powód do zmartwień, podobno takie problemy ma ponad 1,5 miliona panów po 35 roku życia.

Oczywiście, warto zwrócić uwagę na aktywność fizyczną partnera, oraz jego dietę, lecz często kłopoty te da się wyeliminować odpowiednią suplementacją. Bardzo popularne są produkty Permen, które działają wzmacniająco, zapobiegają ubytkom aminokwasów, takich jak L-arginina, która wspomaga syntezę tlenku azotu, a co za tym idzie, wspomaga wzbudzenie i utrzymanie erekcji.

Dziewczyny, bądźmy blisko naszych mężczyzn. Zachęcajmy ich do zdrowego trybu życia i jeśli trzeba, suplementacji. W końcu to nasz wspólny interes. 😉

Autor: Redakcja

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.