Xperia E- co na plus, co na minus?

Dziś postanowiłam się przyjrzeć smartfonom ze średniej półki, w dobrej cenie, ale zarazem posiadającym niezły środek i dobrze jakościowo wykonanych. Wcale nie trzeba wydawać 2-3 tys zł, by mieć dobrej klasy smartfon, funkcjonalny i wytrzymały. Ostatnio w ręce wpadła mi Xperia E, a więc dziś trochę recenzji o telefonie, faktów i moich prywatnych przemyśleń.

Kolorowy dla kobiety, czarny dla mężczyzny?

Xperia E.

Źródło: sonymobile.com.

Pierwsza rzecz, na jaką zwracam uwagę przy samochodach i telefonach to kolor:) Dlatego od tego zaczynamy. Sony zadbało o to, by każdy dobrał kolorystykę do swoich upodobań. Przejdźmy jednak do ważniejszych rzeczy:) Jeśli szukasz wytrzymałego telefonu, to rozważ Xperia E. Producent zadbał o każdy, nawet najmniejszy detal! W tym obszarze cenowym trudno znaleźć tak dobrze wykonany model. Sztywna obudowa i ładny design. Telefon jest zgrabny i lekki. Posiada dobrej jakości głośnik. Xperia E ma bardzo dobre recenzje.

Telefon.

Źródło: g-ec2.images-amazon.com.

Do pracy i rozrywki

Xperia E śmiało może posłużyć jako telefon biznesowy. Sprawdzi się w pracy. Pamięć można rozszerzyć dodatkowo kartą micro SD. Telefon działa płynnie, możliwość korzystania z kilku aplikacji jednocześnie. Dzięki dużemu ekranowi można nie tylko sprawdzić pocztę i przejrzeć wiadomości, ale również wygodnie odpowiadać na maile. Przyjemnością będzie słuchanie muzyki, granie, oglądanie video. Na plus ocenia się również wytrzymałą baterię. Sony zadbało również o możliwość zaopatrzenia sie w funkcjonalne i przydatne akcesoria.

I na koniec kilka moich spostrzeżeń. Znajomy ma Xperia E i telefon jest bardzo wytrzymały, pomimo kilku upadków, ani jednej rysy. Chwali wygodną klawiaturę, płynne działanie i dobrej jakości dźwięk, poza tym różne przydatne funkcje. Na minus ocenia aparat oraz kamerę.

Źródło głównego obrazka: njuskalo.hr.

Autor: Ania

Udostępnij ten post na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.